FLAGI SAMOCHODOWE - AUTOFLAGI


Reakcja jest firmą produkującą maszty samochodowe z uszlachetnionego tworzywa sztucznego. Jakość naszych maszcików samochodowych jest znana i doceniana. Zapewniamy stała dostępność magazynową minimum dwa tysiące sztuk. Proces produkcyjny to 5000szt. / 7 dni roboczych.
Pełna oferta maszcików samochodowych dostępna jest na stronie www.maszty-samochodowe.pl – zapraszamy

Maszciki są wykonane w pełnym profilu (nie są puste w środku) co dodatkowo podwyższa ich wytrzymałość. Rekomendowana wielkość autoflagi to 40cm x 30cm natomiast montować można dowolną wielkość flagi. Flaga jest zabezpieczona zamkiem na szczycie maszciku co zapobiega zsunięciu się.

W przypadku naszej produkcji postawiliśmy 100% uwagi na jakość produktu. Jeżeli chcecie się przekonać jak wyglądają nasze maszciki - zapraszamy do zamówienia darmowych próbek.

DOSTĘPNE MATERIAŁY FLAGOWE


Flagi na maszciki samochodowe są obszywane, a nie cięte termincznie. Ich wytrzymałość jest zdecydowanie wyższa niż flagietek samochodowych docinanych nożem termincznym. Rekomendowana wielkość autoflagi to 40cm x 30cm natomiast montować można dowolną wielkość flagi. Flaga jest zabezpieczona zamkiem na szczycie maszciku co zapobiega zsunięciu się. W przypadku naszej produkcji postawiliśmy 100% uwagi na jakość produktu. Jeżeli chcecie się przekonać jak wyglądają nasze maszciki - zapraszamy do zamówienia darmowych próbek.

maszciki samochodowe

PRZYKŁADOWE REALIZACJE FLAG NA MASZTY STACJONARNE


flagi samochodowe
flagietki samochodowe
autoflagi
maszciki samochodowe