NAMIOTY REKLAMOWE Z NADRUKIEM


Do produkcji poszyć namiotowych używamy materiałów poliestrowych najwyższej jakości. Stosujemy impregnowaną tkaninę poliestrową, wodoodporną i wytrzymałą na ścieranie o gramaturze 230g/m2. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy wykonanie dowolnego nadruku w dowolnej kolorystyce na całej powierzchni poszycia. Najwyższej jakości stelaż aluminiowy cechuje się niesamowitą wytrzymałością, łatwością rozkładania, a jego mała waga i objętość po złożeniu znacznie ułatwiają transport namiotu.

Pokrycia namiotowe doskonale chronią przed deszczem, słońcem czy wiatrem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy personalizację wszystkich naszych produktów np. logiem firmy. Realizujemy również indywidualne, nietypowe zamówienia Klientów na namioty reklamowe. Posiadamy atesty na wszystkie materiały, z których wykonane są nasze wyroby.

Nasze namioty są łatwe w transporcie i montażu. Nie ograniczamy klientów kolorystycznie oraz powierzchnią nadruku. Całość stelaża regulowana co pozwala na rozstawianie na nierównym terenie.

OFERTA NA NAMIOTY REKLAMOWE


stelaż namiotu

DACH + STELAŻ

namiot z nadrukiem

JEDNA ŚCIANKA

namiot reklamowy

PÓŁTOREJ ŚCIANKI

namiot z nadrukiem
namiot reklamowy mały
duży namiot reklamowy
namiot z oknem

PRZYKŁADOWE REALIZACJE NAMIOTÓW REKLAMOWYCH


namioty wrocław
namioty reklamowe
namioty z nadrukiem
namioty reklamowe wrocław