NAMIOTY REKLAMOWE Z NADRUKIEM


Do produkcji poszyć namiotowych używamy materiałów poliestrowych najwyższej jakości. Stosujemy impregnowaną tkaninę poliestrową, wodoodporną i wytrzymałą na ścieranie o gramaturze 230g/m2. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy wykonanie dowolnego nadruku w dowolnej kolorystyce na całej powierzchni poszycia. Najwyższej jakości stelaż aluminiowy cechuje się niesamowitą wytrzymałością, łatwością rozkładania, a jego mała waga i objętość po złożeniu znacznie ułatwiają transport namiotu.

Specjalne pokrycia materialowe chronią przed deszczem , nadmiernym słońcem, sprawdza się przy wietrznych dniach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy wykonanie dowolnego nadruku np.własne logo, nazwa firmy czy zdjęcia na wszystkich oferowanych przez nas produktach. Realizujemy również indywidualne, nietypowe zamówienia Klientów na namioty reklamowe. Posiadamy atesty na wszystkie materiały, z których wykonane są nasze wyroby.

Nasze namioty są przyjazne przy rozkładaniu i transportowaniu. Nie ograniczamy klientów kolorystycznie oraz powierzchnią nadruku. Całość stelaża regulowana co pozwala na rozstawianie na nierównym terenie.

OFERTA NA NAMIOTY REKLAMOWE


stelaż namiotu

DACH + STELAŻ

namiot z nadrukiem

JEDNA ŚCIANKA

namiot reklamowy

PÓŁTOREJ ŚCIANKI

namiot z nadrukiem
namiot reklamowy mały
duży namiot reklamowy
namiot z oknem

PRZYKŁADOWE REALIZACJE NAMIOTÓW REKLAMOWYCH


namioty wrocław
namioty reklamowe
namioty z nadrukiem
namioty reklamowe wrocław