PARAWANY REKLAMOWE Z NADRUKIEM


Produkcją parawanów reklamowych zajmujemy się od 6 lat. Naszą specjalizacją są niskie i średnie ilości produkcyjne. Głównie do współpracy zapraszamy pensjonaty i hotele nadmorskie, które cenią sobie wysoką jakość produktu i profesjonalną obsługę. Jeżeli szukasz parawanu reklamowego dla siebie to dobrze trafiłeś. Sezon letni się zaczął – czy masz już parawany reklamowe? Jeżeli jeszcze nie, to koniecznie złóż zamówienie – nie pozwól, aby konkurencja była bardziej widoczna niż Ty. Pamiętaj, że widoczność przekłada się na osiągane zyski.

Parawany reklamowe mogą wykorzystać przedsiębiorcy prowadzący na plaży punkty gastronomiczne. Dzięki tym produktom możliwe jest ogrodzenie prowadzonego biznesu od pozostałych. Nadruk na parawanach to nie zawsze logo firmy – nie ma przeszkód, aby na materiale zamieścić inne informacje, np. zachętę do odwiedzenia punktu, powiadomienia o aktualnych promocjach czy cenach. Szerokie możliwości wykorzystania parawanów reklamowych i funkcja praktyczna sprawiają, że są one bardzo popularne i często spotykane.

W sezonie letnim polskie plaże są zatłoczone. Fakt ten można wykorzystać, aby się reklamować. W tym celu warto wykorzystać parawany reklamowe.

PARAWAN NA MATERIALE POLIESTER 120g


Parawan wykonany z materiału flagowego. Jest to najczęściej stosowany materiał do produkcji parawanów. W naszym asortymencie również określany jako standard. Nadruk wysokiej jakości jednostronny ale z 80% przebiciem na drugą stronę . Niewątpliwym atutem jest niska cena produkcji w odniesieniu do wysokiej jakości!

PARAWAN NA MATERIALE POLIESTER 220g


Parawany wykonany z materiału banerowego. Jest to najpopularniejszy materiał jaki wykorzystujemy przy produkcji parawanów plażowych. Opcja parawanu łącząca jakość i dobrą cenę.

PARAWAN NA MATERIALE DECOR 240g


Parawan wykonany z grubej dzianiny 240g./mkw. Nadruk wysokiej jakości jednostronny. Produkt reklamowy o najwyższej jakości ochronie przed wiatrem. Jest to nasz główny produkt, z którego jesteśmy DUMNI!

PRZYKŁADOWE REALIZACJE PARAWANÓW PLAŻOWYCH


parawany wrocław
parawan reklamowy wrocław
parawan z nadrukiem wrocław
parawan plazowy wrocław