PŁOTKI REKLAMOWE STANDARD


Płotek reklamowy STANDARD jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie wystawiennicze, dające możliwość dowolnej kombinacji rozstawienia. System opiera się na podstawowym zestawie nazwanym „płotek podstawowy” do którego w dowolnej konfiguracji dodawać można dowolną ilość tzw. płotków dodatkowych. Połączone ze sobą komponenty ustawić można pod dowolnym kątem i na dowolnym gruncie. Montaż konstrukcji i poszyć płotka jest niezwykle prosty dzięki sprawdzonemu i ergonomicznemu systemowi połączeń.

płotki reklamowe standard

PŁOTKI REKLAMOWE CLASS


Płotek reklamowy CLASS jest to najpowszechniejsze rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Wysokiej klasy aluminium anodowane cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością (do 5 w skali Beauforta; 29-38 km/h), stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany poszyć z obu stron płotka. Zestaw zawiera: stelaż, torbę do przechowywania i transportu, przednie poszycie wraz z mocowaniami.

płotki reklamowe class

PŁOTKI REKLAMOWE PREMIUM-CLASS


Płotek reklamowy PREMIUM CLASS jest to najbardziej uznane rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Najwyższej klasy aluminium cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością, stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany płyt lub poszyć z obu stron płotka. Płotek przystosowany jest do wsuwania 5 mm płyt "PCV" z nadrukiem i w tej wersji sprzedawany jest podstawowy zestaw, który zawiera stelaż i przednią płytę.

płotki reklamowe class

PŁOTKI REKLAMOWE SANDWICH


Unikatowy, DWUSTRONNY przenośny sytem wystawienniczy. Dzięki sprężystym właściwością włókna szklanego poliestrowe poszycie układa się w specyficzny sposób na kształt "kanapki" nie marszcząc się. Całość konstrukcji po przytwierdzeniu szpilami sprawdza się również w ekspozycjach zewnętrznych. Lekkość konstrukcji i najwyższa jakość wydruku czynią ten produkt jedną z najbardziej praktycznych form reklamy podczas event-ów i prezentacji targowych.

płotki reklamowe sandwich

PŁOTKI BOARD


Ciekawą, a zarazem wyjątkową propozycją z naszej oferty niewątpliwie jest płotek reklamowy BOARD. Jest to (jak sama nazwa wskazuje) tablica na której zaprezentować można swoją reklamę. Do wyboru mają Państwo 4 formaty. Płyta reklamowa jest wykonana z PCV. Dzięki prostopadłej do podłoża ekspozycji, prezentowane treści reklamowe są niezwykle czytelne. Prostota montażu konstrukcji aluminiowej czyni ten płotek wręcz ekspresowym system wystawienniczym podczas rozstawiania.

płotki reklamowe sandwich

PRZYKŁADOWE REALIZACJE FLAG PRZENOŚNYCH


płotek reklamowy standard na materiale banerowym
płotek reklamowy standard na materiale flagowym
płotek reklamowy standard
płotek reklamowy class