FLAGI NA MASZTY STACJONARNE


Wykonujemy flagi na najlepszej dzianinie flagowej dostępnej na Europejskim rynku. Certyfikowany produkt firmy Otto+Fridrich. Flagi są wykańczane wytrzymałymi nićmi poliestrowymi oraz wysokiej jakości karabinkami i oczkami banerowymi. Flagi produkujemy w dowolnym formacie. Drukowane są jednostronnie techniką cyfrową z przebiciem 90% kolorystyki na drugą stronę. Do każdej flagi mamy wszystkie potrzebne akcesoria do wywieszenia na każdym maszcie.

Do produkcji flag stosujemy technologię cyfrową. Ma ona wiele zalet, które przedstawimy poniżej. Najważniejsza cecha to możliwość drukowania pojedynczych sztuk przy zachowaniu dobrej ceny. Wszystkie nasze flagi posiadają odporność nadruku na wodę, światło i promieniowanie słoneczne. Flagi są obszywane wytrzymałymi nićmi poliestrowymi oraz oprawiane w wysokiej jakości karabinki lub oczka banerowe. Wszystkie flagi obszywane wg życzenia klienta. Nasze produkty od lat cieszą się dużym uznaniem dzięki ich wysokiej jakości

Prowadzisz firmę, zakład usługowy lub klub nocny? To, czym się zajmujesz na co dzień, nie ma znaczenia – prowadząc biznes, zawsze musisz zadbać o reklamę. W oznakowaniu siedziby firmy pomogą m.in. flagi reklamowe.

OPRAWY FLAG MASZTOWYCH


Oprawa flag na maszty

Firma REAKCJA Flgai Reklamowe oferuje dowolne wykończenie flag
Do najpopularniejszych opraw flagowych należą:
- Tunel flagowy
- Oczka banerowe
- Karabinki flagowe

Najpopularniejszą oprawą na flagi masztowe z WINDTRACKEREM/poprzeczką jest:
- u góry tunel obustronnie otwarty, z lewej strony karabinki flagowe

DOSTĘPNE MATERIAŁY FLAGOWE


W naszej ofercie na flagi standardowe mamy przygotowany cennik na dwa materiały, które są odpowiednie do wywieszenia na maszty stacjonarne:
- Poliester 120g
- Mesh flag


Flaga poliester 120g charakteryzuje się gładką jednolitą strukturą dzianiny, grubość jest odpowiednio dobrana aby flaga zachowała wysoki współczynnik przebicia na drugą stronę. Flagi wykonywane na dzianinie poliester 120g są obszywane wytrzymałymi nićmi.

Natomiast flaga wykonana z materiału mesh flag charakteryzuje się strukturą siatki o duż większej przepustowości powietrza przez co jest mniej podatna na warunki atmosferyczne takie jak wiatr. Flagi na materiale mesh flag są cięte na ostro co zapobiega rozpruwaniu flagi w rogu, który jest cięższy ze względu na obszycie.

Materiały flagowe

PRZYKŁADOWE REALIZACJE FLAG NA MASZTY STACJONARNE


flagi typu winder
flagi przenośne typu winder
flagi przenośne typu winder
flagi przenośne typu winder