MASZTY FLAGOWE STACJONARNE NA KOTWIE MONTAŻOWEJ


Montowane na zabetonowanej kotwie montażowej. Świadczymy usługi dostawy i montażu masztów z włókna szklanego w wysokościach od 6m - 12m. Maszty z włókna szklanego wyprodukowanego w postaci jednego stożkowego elementu. Maszty mocowane są w fundamencie betonowym na zawiasie montażowym. Mocowanie na zawiasie ułatwia montaż i umożliwia położenie masztu np. przy wykonywaniu konserwacji. System śrub umożliwia dokładną regulację ustawienia w pionie. Oferujemy i świadczymy również przeglądy okresowe, pełen serwis, konserwację i czyszczenie oraz części zamienne, dzięki czemu maszty służą przez wiele lat zachowując estetyczny wygląd. Akcesoria flagowe i części do masztów można zamówić także z płatnościami on-line w naszym sklepie: https://www.akcesoria-flagowe.pl

maszty stacjonarne kotwione

CENNIK MASZTÓW STACJONARNYCH


NAJPOPULARNIEJSZE

Maszty z aluminium z zamkiem i windtrackerem - wymiana flagi prosta i łatwa poprzez opuszczanie linki. Wersja z obrotową głowicą, linką wewnątrz masztu, Flaga utrzymywana w ciągłej pełnej ekspozycji dzięki zamontowanej poprzeczce "windtracker".
Wysokość (m) 6 8 10 12

NAJEKONOMICZNIEJSZE

Maszty z aluminium z zamkiem - wymiana flagi prosta i łatwa poprzez opuszczanie linki. Wersja z obrotową głowicą, linką zewnętrzną. Flaga w pełnej ekspozycji tylko przy wietrze.
Wysokość (m) 6 8 10 12

KLASYCZNE

Maszty z włókna szklanego z zamkiem i windtrackerem - wymiana flagi prosta i łatwa poprzez opuszczanie linki. Wersja z obrotową głowicą, linką wewnątrz masztu. Flaga w pełnej ekspozycji tylko przy wietrze.
Wysokość (m) 6 8 10 12

RENOMOWANE

Maszty z włókna szklanego z zamkiem - wymiana flagi prosta i łatwa poprzez opuszczanie linki.
Wysokość (m) 6 8 10 12

POPULARNE KŁADZIONE

Maszty z głowicą banerową - do wymiany flagi wymagane jest położenie maszty. Na zwieńczeniu maszty zamontowana obrotowa głowica z wysięgnikiem. Flaga utrzymywana w ciągłej pełnej ekspozycji nawet przy bezwietrznej pogodzie.
Wysokość (m) 6 8 10 12

PRZYKŁADOWE REALIZACJE FLAG PRZENOŚNYCH


montaż masztów flagowych
maszty flagowe stacjonarne
maszty stacjonarne kotwione
maszty flagowe wrocław